KURUMSAL

Firmamız iskiliptengelsin.com 2018 yılı 6. ayı itibari ile faaliyetlerine başlamış olup en iyi kalitede hizmet sunmak için İskilip'e özgü doğallığından ödün vermeden en iyi ürünleri sizlerle buluşturmak için çalışmaktadır.

Gerek coğrafi, kültürel ve tarihi dokusundan bu zamana kadar hiçbir şey kaybetmeden anadolunun nadide bir yaşam merkezi olarak sularının şifalı havasının tertemiz insanlarının güleryüzlü bir yaşam sürdüğü ender kentlerimizden birisidir İskilip. 

Geçmiş zamanlardan günümüze tüketilen tüm ürünleri doğal kaynaklardan temin eden İskilip yöresi halkı , günümüzde organik gıdaların ön plana çıkması nedeni ile sürekli aranan bir kent haline gelmiştir.

Bu öngörüleri göz önünde bulundurarak  kendi yemediğimiz, içmediğimiz ve kullanmadıgımız ürünleri sizlerin takdirine  sunmamaktayız. Ölmeye yüz tutmuş  olan el sanatlarından halen varlıgını sürdürmekte olan ustalarımızın göz bebeği ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Çorum ve civarında sadece bizim üretimini yapmakta olduğumuz hakiki odun ateşinde kavurdugumuz leblebimizi sizlere sunuyoruz.

Bayram sofralarında eksik bulunmayan geleneksel şerbetli gül baklavamız, sofralarımızın baş tacı erişte ve kare mantımız, ramazan aylarının vazgeçilmezi olan tarhana çorbamız siz güzel insanlara ulaştırmaktan memnuniyet ve gurur duyarız. Ayrıyetten İskilip'imize özgü doğal cevizimizi, cevizli sucugumuzu, dağlarda eşsiz endemik bitki örtüsünde üretilen ballarımızı, hiçbir katkı maddesi olmayan kuşburnu marmelatımızı, turşumuzu, sirkemizi, pestilimizi sizlerin özleminizi gidermek için en uygun koşullarda sofralarınızla buluşturuyoruz.

Önceki dönemlerde Türkiye'nin ayakkabı üretim merkezi olan İskilip halen kalitesinden hiçbirşey kaybetmeden hakiki el sanatı ve işçiligi ile üretilen deri ayakkabılarımızı farklı şehirlerimize  gönderim yapmaktayız.